Східноукраїнський інститут економіки та управління пропонує всім бажаючим опублікувати свою статтю в науковому журналі   "Регіональна економіка та управління"  1 (35) березень 2022 р. Журнал призначений для публікації наукових статей студентів, аспірантів, здобувачів, молодих вчених, викладачів, науковців та практиків. Публікація статей здійснюється в рамках усієї галузі економічної науки.

Ознайомитись з вимогами до оформлення тексту статей

Про журнал 
Назва: "Регіональна економіка та управління"
(Regional economics and management).
Періодичність виходу: раз на два місяці.
Мови видання: українська, англійська. 
ISSN: 2311-8946.
Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ: КВ № 20514-10314Р від 20 грудня 2013 р.
Index Copernicus: Посилання на журнал

Статті, опубліковані в нашому науковому журналі, враховуються МОН України як апробація матеріалів дисертації. Науковий журнал до переліку наукових фахових видань України, затверджених МОН України, не входить.

Для публікації в науковому журналі до 4 березня (включно) Вам необхідно виконати наступні дії:
1. Заповнити реєстраційну форму для публікації.
2. Оформити статтю згідно з правилами оформлення та надіслати для публікації на електронну адресу редакції:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
3. Після прийняття статті до друку необхідно надіслати відскановану (сфотографовану) квитанцію про оплату публікаційного внеску.

Після отримання матеріалів, якщо стаття успішно пройшла рецензування, редакція протягом 2-3 днів відправляє на адресу учасника листа - «Підтвердження отримання матеріалів».
Прохання зв'язатися з редакцією у разі неотримання підтвердження.

Будемо раді бачити Вас серед авторів нашого журналу!